| Osa numero | 1699000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Sijoitusten määrä | 26 |
| Asemat per taso | 13 |
| Tasojen määrä | 2 |
| Piki | 0.138" (3.50mm) |
| Otsikon suunta | Vertical |
| Plug Wire Entry | - |
| Lopetustyyli | Solder |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Nykyinen - IEC | 12A |
| Jännite - IEC | 125V |
| Nykyinen - UL | 10A |
| Jännite - UL | 300V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | - |
| Wire Gauge tai Range - mm² | - |
| Väri | Black |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 130°C |
| Ota yhteys matkatavaraan | Tin |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK HDR 26POS VERT 3.5MM
Varastossa: 320
Valmistaja: HARTING
Kuvaus: MICROTCA TOP TOOL POWER CONNECTO
Varastossa: 0