| Osa numero | 1691000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Plug, Female Sockets |
| Sijoitusten määrä | 14 |
| Asemat per taso | 14 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Piki | 0.138" (3.50mm) |
| Otsikon suunta | - |
| Plug Wire Entry | 180° |
| Lopetustyyli | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Nykyinen - IEC | 14.5A |
| Jännite - IEC | 320V |
| Nykyinen - UL | 10A |
| Jännite - UL | 300V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 14-26 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 0.2-1.5mm² |
| Väri | Orange |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Ota yhteys matkatavaraan | Tin |
| ominaisuudet | Mating Flange |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 21POS STR 3.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: FEIG Electronic
Kuvaus: ID ISC.MS.MR/PR-A MOUNTING SET
Varastossa: 0