| Osa numero | 1633000000 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tasojen määrä | 2 |
| Asemat per taso | 24 |
| Piki | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| nykyinen | 15A |
| Jännite | 300V |
| Wire Gauge | 12-26 AWG |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Langan päättyminen | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Orange |