| Osa numero | 1606000000 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asemat per taso | 3 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Piki | 0.200" (5.08mm) |
| Otsikon suunta | 135° |
| Plug Wire Entry | - |
| Lopetustyyli | Solder |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Nykyinen - IEC | 12A |
| Jännite - IEC | 250V |
| Nykyinen - UL | 15A |
| Jännite - UL | 300V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | - |
| Wire Gauge tai Range - mm² | - |
| Väri | Orange |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 100°C |
| Ota yhteys matkatavaraan | Tin |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 6COND 26AWG SLATE 328.1'
Varastossa: 7
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE MOD FLAT 6COND SLVR 1000'
Varastossa: 3