| Osa numero | 1208000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Insert without Contacts |
| sukupuoli | Female |
| Sijoitusten määrä | 16+Ground |
| Koko | 6 |
| Lopetustyyli | Crimp |
| Jännitearvot | 500V |
| Nykyinen arvostelu | 16A |
| Yhteystyyppi | HE |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: BOARD EVAL HMC666LP4E
Varastossa: 24
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: INSERT FEMALE 16POS+1GND CRIMP
Varastossa: 9