| Osa numero | 1201000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Insert without Contacts |
| sukupuoli | Female |
| Sijoitusten määrä | 6+Ground |
| Koko | 3 |
| Lopetustyyli | Crimp |
| Jännitearvot | 500V |
| Nykyinen arvostelu | 24A |
| Yhteystyyppi | HE |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: J7KNA-AR-40 110, RELAY FORCE GUI
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: INSERT FEMALE 6POS+1GND CRIMP
Varastossa: 117
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN D-SUB 9POS WITH PROG PORT
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN D-SUB 9PIN ATTCH VERT/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: OUTPUT MODULE 32 SOLID STATE
Varastossa: 0