| Osa numero | 1193000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tasojen määrä | 1 |
| Asemat per taso | 4 |
| Piki | 0.400" (10.16mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| nykyinen | 51A |
| Jännite | 600V |
| Wire Gauge | 6-22 AWG |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Langan päättyminen | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Black |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: LUP 10.16/09/90V 3.2SN BK BX
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: LUP 10.16/08/90V 3.2SN BK BX
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: LUP 10.16/07/90V 3.2SN BK BX
Varastossa: 0