| Osa numero | 1029000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Feed Through |
| Irrota tyyppi | - |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Liitin - leveys | 16.0mm |
| Lopetustyyli | Screw |
| Nykyinen - IEC | 125A |
| Jännite - IEC | 1000V |
| Nykyinen - UL | 150A |
| Jännite - UL | 600V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 1/0-12 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 2.5-16mm² |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Beige |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.81MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.81MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.81MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.81MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLK FEED THR 1/0-12AWG
Varastossa: 50
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLK FEED THROUGH BEIGE
Varastossa: 200