| Osa numero | 1017000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Disconnect |
| Irrota tyyppi | Switch, Slide |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Liitin - leveys | 7.9mm |
| Lopetustyyli | Screw |
| Nykyinen - IEC | 41A |
| Jännite - IEC | 630V |
| Nykyinen - UL | 45A |
| Jännite - UL | 300V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 8-20 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 0.5-10mm² |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Beige |
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONDUCT PUNCH
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONDUCT PUNCH
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONDUCT PUNCH
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONDUCT PUNCH
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONDUCT PUNCH
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONDUCT PUNCH
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONDUCT ANVIL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONDUCT ANVIL
Varastossa: 0