| Osa numero | 1014000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Disconnect |
| Irrota tyyppi | Fuse, Removable Plug |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Liitin - leveys | 11.9mm |
| Lopetustyyli | Screw |
| Nykyinen - IEC | 6.3A |
| Jännite - IEC | 500V |
| Nykyinen - UL | 16A |
| Jännite - UL | 600V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 8-20 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 0.5-10mm² |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Beige |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLK DISCONNECT 8-20AWG
Varastossa: 9450