| Osa numero | 1011000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Disconnect |
| Irrota tyyppi | Fuse, Removable Plug |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Liitin - leveys | 7.9mm |
| Lopetustyyli | Screw |
| Nykyinen - IEC | 6.3A |
| Jännite - IEC | 250V |
| Nykyinen - UL | 9.5A |
| Jännite - UL | 600V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 8-20 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 0.5-10mm² |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Beige |
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: RET SLEEVE
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: RET SLEEVE
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
Varastossa: 0