| Osa numero | 394-2AB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Top Mount |
| Paketti jäähdytetty | Power Modules |
| Kiinnitysmenetelmä | Bolt On |
| Muoto | Rectangular, Fins |
| Pituus | 5.500" (139.70mm) |
| Leveys | 5.00" (127.00mm) |
| Halkaisija | - |
| Korkeus alas (korkeus) | 1.500" (38.10mm) |
| Power Dissipation @ Lämpötilan nousu | - |
| Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta | 0.6°C/W @ 500 LFM |
| Lämpöresistanssi @ Natural | 1.5°C/W |
| materiaali | Aluminum |
| Materiaali viimeistely | Black Anodized |
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN TERM STRIP 10CIRC 0.394"
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN TERM STRIP 8CIRC 0.394"
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN TERM STRIP 6CIRC 0.394"
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN TERM STRIP 5CIRC 0.394"
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN TERM STRIP 4CIRC 0.394"
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN TERM STRIP 3CIRC 0.394"
Varastossa: 0