| Osa numero | KTPS24-05940WA-VI-P1R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Alue käytössä | North America |
| muoto | Wall Mount |
| Syötteen tyyppi | Fixed Blade |
| Jännite - Syöttö | 100 ~ 240 VAC |
| Jännite - lähtö | 5.9V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 4A |
| Teho (wattia) | 24W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | - |
| Polarisaatio | Positive Center |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | Level VI |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 40°C |
| Lähtöliitin | Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Koko / ulottuvuus | 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm) |
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 24W
Varastossa: 408
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 24W
Varastossa: 324
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 20W
Varastossa: 27
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 24W
Varastossa: 159
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 24W
Varastossa: 100
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 20W
Varastossa: 0
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Varastossa: 0
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5.9V 24W
Varastossa: 0
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 24W
Varastossa: 0
Valmistaja: Volgen America/Kaga Electronics USA
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 24W
Varastossa: 0