| Osa numero | L58D-R6-W |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Red |
| Objektiivin väri | Red |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Arvioinnit | DC |
| Jännite | 6V |
| nykyinen | 20mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.19" (4.83mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top |
| Millicandela Rating | 10mcd |
| Aallonpituus - huippu | - |
| Katselukulma | 60° |
| Lopetustyyli | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: LED PANEL INDICATOR GRN 12V
Varastossa: 0