| Osa numero | VQ2001P-2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | 4 P-Channel |
| FET-ominaisuus | Standard |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 600mA |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 2 Ohm @ 1A, 12V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4.5V @ 1mA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 150pF @ 15V |
| Teho - Max | 2W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 14-DIP |
| Toimittajan laitepaketti | 14-DIP |