| Osa numero | TPSMP33HM3/84A |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Zener |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 |
| Kaksisuuntaiset kanavat | - |
| Jännite - taaksepäin (tyypillinen) | 26.8V |
| Jännite - erittely (min) | 29.7V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 47.7V |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 8.4A |
| Teho - huippukulma | 400W |
| Power Line Protection | No |
| Sovellukset | Automotive |
| Kapasitanssi @ Taajuus | - |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 185°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | DO-220AA |
| Toimittajan laitepaketti | DO-220AA (SMP) |
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 8.55VWM DO214AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 8.1VWM 15VC DO214AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 8.55VWM DO214AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 8.55VWM DO214AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 8.1VWM 15VC DO214AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 8.1VWM 15VC DO214AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 8.55VWM DO214AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 8.1VWM 15VC DO214AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 14.5VC 20.7A DO220AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 14.5VC 20.7A DO220AA
Varastossa: 0