| Osa numero | TM3B686M004LBA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 68µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 4V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.9 Ohm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1411 (3528 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.083" (2.10mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | B |
| ominaisuudet | High Reliability |
| Epäonnistumisprosentti | - |