| Osa numero | T95D685M050CSSS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 6.8µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Tyyppi | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 820 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2917 (7343 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.122" (3.10mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | D |
| ominaisuudet | COTS (High Reliability) |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Varastossa: 0