| Osa numero | T95C107M016CSSS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 100µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| Tyyppi | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 600 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2812 (7132 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.110" (2.80mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | C |
| ominaisuudet | COTS (High Reliability) |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 25V 10% 2812
Varastossa: 0