| Osa numero | PLT1206Z9531LBTS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 9.53k |
| Toleranssi | ±0.01% |
| Teho (wattia) | 0.4W |
| Sävellys | Thin Film |
| ominaisuudet | Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Lämpötilan kerroin | ±5ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1206 |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.033" (0.84mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 1K OHM 0.05% 0.4W 1206
Varastossa: 500
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 1K OHM 0.01% 0.4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 1.01KOHM 0.01% 0.4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 1.02KOHM 0.01% 0.4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 100K OHM 0.01% 0.4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 10K OHM 0.01% 0.4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 10.1KOHM 0.01% 0.4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 10.2KOHM 0.01% 0.4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 100K OHM 0.05% 0.4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 10K OHM 0.05% 0.4W 1206
Varastossa: 0