| Osa numero | PLT0603Z9530LBTS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 953 |
| Toleranssi | ±0.01% |
| Teho (wattia) | 0.15W |
| Sävellys | Thin Film |
| ominaisuudet | Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Lämpötilan kerroin | ±5ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0603 |
| Koko / ulottuvuus | 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.020" (0.51mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 10K OHM 0.05% 0.15W 0603
Varastossa: 500
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 10K OHM 0.01% 0.15W 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 10.1K OHM 0.15W 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 10.2K OHM 0.15W 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 10.4K OHM 0.15W 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 1K OHM 0.01% 0.15W 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 1.01K OHM 0.15W 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 1.02K OHM 0.15W 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 1.04K OHM 0.15W 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Thin Film
Kuvaus: RES SMD 1.05K OHM 0.15W 0603
Varastossa: 0