| Osa numero | MAL212856478E3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 4.7µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 43 Ohm @ 100Hz |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 25.3mA @ 100Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | - |
| impedanssi | 3.5 Ohm |
| Lyijyväli | 0.205" (5.20mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.315" L x 0.197" W (8.00mm x 5.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.394" (10.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 33000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 680000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 22000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP ALUM 15000UF 20% 25V SCREW
Varastossa: 0