| Osa numero | LS4448GS08 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Standard |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 100V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 300mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1V @ 100mA |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 8ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 25nA @ 20V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 4pF @ 0V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOD-80 Variant |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-80 QuadroMELF |
| Käyttölämpötila - liitäntä | 175°C (Max) |
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 100V 300MA SOD80
Varastossa: 12500
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 75V 150MA SOD80
Varastossa: 0