| Osa numero | LS4154GS08 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Standard |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 25V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 150mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1V @ 30mA |
| Nopeus | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 4ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 100nA @ 25V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 4pF @ 0V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOD-80 Variant |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-80 QuadroMELF |
| Käyttölämpötila - liitäntä | 175°C (Max) |
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 75V 150MA SOD80
Varastossa: 47500