| Osa numero | LL103C-GS18 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 20V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 200mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 600mV @ 200mA |
| Nopeus | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 10ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 5µA @ 10V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 50pF @ 0V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-80 MiniMELF |
| Käyttölämpötila - liitäntä | 125°C (Max) |
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 60V 30MA SOD80
Varastossa: 2500
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 50V 30MA SOD80
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 50V 30MA SOD80
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 60V 30MA SOD80
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR
Varastossa: 10