| Osa numero | IRLR024PBF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 14A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4V, 5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 18nC @ 5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 870pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±10V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 42W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 100 mOhm @ 8.4A, 5V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | D-Pak |
| Pakkaus / kotelo | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
Valmistaja: Vishay Siliconix
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 7.7A DPAK
Varastossa: 879
Valmistaja: Vishay Siliconix
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 7.7A DPAK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Siliconix
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 7.7A DPAK
Varastossa: 0