| Osa numero | IRLL014 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 2.7A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4V, 5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 8.4nC @ 5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 400pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±10V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 2W (Ta), 3.1W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 200 mOhm @ 1.6A, 5V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-223 |
| Pakkaus / kotelo | TO-261-4, TO-261AA |
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: EMITTER IR 860NM 100MA RADIAL
Varastossa: 0