| Osa numero | DF02STRR16 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Single Phase |
| tekniikka | Standard |
| Jännite - Peak Reverse (Max) | 200V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 1A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1.1V @ 1A |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 5µA @ 200V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 4-SMD, Gull Wing |
| Toimittajan laitepaketti | DFS |
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: HERM RECP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: HERM RECP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: HERM RECP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: HERM RECP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: HERM RECP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: HERM RECP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: HERM RECP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: HERM RECP
Varastossa: 0
Valmistaja: JAE Electronics
Kuvaus: 14 PIN HOOD 1.27MM I/O CONNECTOR
Varastossa: 0