| Osa numero | D2TO020C40R20FRE3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 40.2 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 20W |
| Sävellys | Thick Film |
| ominaisuudet | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Lämpötilan kerroin | ±150ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C |
| Pakkaus / kotelo | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Toimittajan laitepaketti | TO-263 (D²Pak) |
| Koko / ulottuvuus | 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.189" (4.80mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 1K OHM 1% 20W TO263
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 100 OHM 1% 20W TO263
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 10 OHM 1% 20W TO263
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 10K OHM 5% 20W TO263
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 100K OHM 10% 20W TO263
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 100 OHM 5% 20W TO263
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 10 OHM 1% 20W TO263
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 1K OHM 5% 20W TO263
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 100 OHM 10% 20W TO263
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sfernice
Kuvaus: RES SMD 10 OHM 5% 20W TO263
Varastossa: 0