| Osa numero | D101J39COGLABAA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 100pF |
| Toleranssi | ±5% |
| Jännite - Nimellisjännite | 500V |
| Lämpötilan kerroin | C0G, NP0 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Disc |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.138" (3.50mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.375" (9.52mm) |
| Johtava tyyli | Straight |