| Osa numero | 80SQ035PBF |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 35V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 8A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 530mV @ 8A |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 2mA @ 35V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | DO-204AR, Axial |
| Toimittajan laitepaketti | DO-204AR |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -55°C ~ 175°C |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 45V 8A AXIAL
Varastossa: 3000
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 35V 8A DO204AR
Varastossa: 0