| Osa numero | 30LVD27-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 2700pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 400VAC |
| Lämpötilan kerroin | Y5U (E) |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | X1, Y2 |
| Sovellukset | Safety |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Disc |
| Koko / ulottuvuus | 0.429" Dia (10.90mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.555" (14.10mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.252" (6.40mm) |
| Johtava tyyli | Straight |
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 2000PF 400VAC Y5U RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay BC Components
Kuvaus: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Varastossa: 0