| Osa numero | 199D336X9010DXB1E3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 33µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| Tyyppi | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.460" (11.68mm) |
| Lyijyväli | 0.100" (2.54mm) |
| Valmistajan koko koodi | D |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 251
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 50V 20% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 50V 20% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 35V 20% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 35V 20% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 35V 20% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 0.33UF 35V 10% RADIAL
Varastossa: 0