| Osa numero | W28-6F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Johtimen halkaisija | 0.013" (0.32mm) |
| Pituus | 50' (15.24m) |
| Takki (eristys) Materiaali | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.023" (0.58mm) |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Johdinlevyt | Silver |
| Takki väri | Yellow |
| Arvioinnit | UL Style 1516/1523 |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: CASE ALUM UNPAINTED 6.61"L X 2"W
Varastossa: 0
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: CASE ALUM UNPAINTED 4.61"L X 2"W
Varastossa: 0