| Osa numero | CCM14S/90-CS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Assembled Card Mount Subracks |
| Koko / ulottuvuus | 12.000" L x 19.000" W (304.80mm x 482.60mm) |
| Korkeus | 3U = 5.250" (133.35mm) |
| Kortin kokoalue | 4.500" H x 9.600" L (114.30mm x 243.84mm) |
| Opasmenetelmä | No Card Guide |
| materiaali | Aluminum |
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: CARDMOUNT CAGE HALF WIDTH
Varastossa: 0