| Osa numero | CCK400-9U |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Subrack Kit |
| Koko / ulottuvuus | 18.720" L x 19.000" W (475.49mm x 482.60mm) |
| Korkeus | 9U = 15.750" (400.05mm) |
| Kortin kokoalue | 14.437" H x 15.750" L (366.70mm x 400.05mm) |
| Opasmenetelmä | No Card Guide |
| materiaali | Aluminum |