| Osa numero | CCK220-9U |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Subrack Frame |
| Koko / ulottuvuus | 11.630" L x 19.000" W (295.40mm x 482.60mm) |
| Korkeus | 9U = 15.750" (400.05mm) |
| Kortin kokoalue | 14.437" H x 8.660" L (366.70mm x 219.96mm) |
| Opasmenetelmä | No Card Guide |
| materiaali | Aluminum |