| Osa numero | CCK160-3U |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Subrack Kit |
| Koko / ulottuvuus | 9.270" L x 19.000" W (235.46mm x 482.60mm) |
| Korkeus | 3U = 5.250" (133.35mm) |
| Kortin kokoalue | 3.940" H x 6.299" L (100.08mm x 159.99mm) |
| Opasmenetelmä | No Card Guide |
| materiaali | Aluminum |