| Osa numero | CCK13S-HT/90 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Subrack Kit |
| Koko / ulottuvuus | 9.000" L x 10.250" W (228.60mm x 260.35mm) |
| Korkeus | 3U = 5.250" (133.35mm) |
| Kortin kokoalue | 2.500" ~ 4.500" H x 6.500" L (63.50mm ~ 114.30mm x 165.10mm) |
| Opasmenetelmä | Card Guide |
| materiaali | Aluminum |
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
Varastossa: 2
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: CARD RACK KIT 7UX19X9 PLASTIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: CARD CAGE KIT FRAME ONLY HALF-W
Varastossa: 0
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: CARD RACK KIT 7UX19X9 FRAME ONLY
Varastossa: 0