| Osa numero | CCA280-9U |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Assembled Card Mount Subracks |
| Koko / ulottuvuus | 14.000" L x 19.000" W (355.60mm x 482.60mm) |
| Korkeus | 9U = 15.750" (400.05mm) |
| Kortin kokoalue | 14.437" H x 11.020" L (366.70mm x 279.91mm) |
| Opasmenetelmä | No Card Guide |
| materiaali | Aluminum |
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: M12 4 POS M-M STRT 1MTR
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: M8 3 POS M-M STRT 1MTR
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: M8 5 POS M-M STRT 1MTR
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: M5 4 POS M-M STRT 1MTR
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: M8 5 POS MALE STRT-BLNT 1MTR
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: M8 4 POS MALE STRT-BLNT 1MTR
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: M8 3 POS MALE STRT-BLNT 1MTR
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: M5 4 POS MALE STRT-BLNT 1MTR
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CABLE USB PNL MNT 2MM 8POS 24"
Varastossa: 10