| Osa numero | 47Q78WE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Proto Board tyyppi | Plugboard, Hard Metric |
| pinnoitus | Non-Plated Through Hole (NPTH) |
| Piki | 0.079" (2.00mm) |
| Piirilevy | - |
| Edge-yhteystiedot | - |
| Reiän halkaisija | 0.025" (0.64mm) |
| Koko / ulottuvuus | 6.30" L x 3.94" W (160.0mm x 100.1mm) |
| Hallituksen paksuus | 0.062" (1.57mm) 1/16" |