| Osa numero | PT222J2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Resistanssi ohmissa @ 25 ° C | 2.252k |
| Resistance Tolerance | ±0.2°C |
| B Arvo Toleranssi | - |
| B0 / 50 | 3892K |
| B25 / 50 | - |
| B25 / 75 | - |
| B25 / 85 | - |
| B25 / 100 | - |
| Käyttölämpötila | -80°C ~ 150°C |
| Teho - Max | 30mW |
| Pituus - johtojohto | 1.50" (38.00mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging |
| Pakkaus / kotelo | Bead |
Valmistaja: Astro Tool Corp
Kuvaus: CRIMP TOOL MINI W/LOCATOR
Varastossa: 0
Valmistaja: Astro Tool Corp
Kuvaus: CRIMP TOOL MINI W/LOCATOR
Varastossa: 0
Valmistaja: Astro Tool Corp
Kuvaus: CRIMP TOOL LARGE W/LOCATOR
Varastossa: 0
Valmistaja: Astro Tool Corp
Kuvaus: CRIMP TOOL LARGE W/LOCATOR
Varastossa: 0
Valmistaja: Astro Tool Corp
Kuvaus: CRIMP TOOL MINI W/LOCATOR
Varastossa: 0
Valmistaja: Astro Tool Corp
Kuvaus: CRIMP TOOL MINI W/LOCATOR
Varastossa: 0
Valmistaja: Laird Technologies IAS
Kuvaus: CABLE ASSY L200 TNCM TNCM
Varastossa: 0