| Osa numero | HM103J1A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Resistanssi ohmissa @ 25 ° C | 10k |
| Resistance Tolerance | ±0.5°C |
| B Arvo Toleranssi | - |
| B0 / 50 | 3892K |
| B25 / 50 | - |
| B25 / 75 | - |
| B25 / 85 | - |
| B25 / 100 | - |
| Käyttölämpötila | 220°C |
| Teho - Max | - |
| Pituus - johtojohto | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1UH 70A 0.9 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 45A 0.9 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 2UH 35A 0.9 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 4.46UH 26.5A 2 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 7.2UH 15A 4.5 MOHM TH
Varastossa: 0