| Osa numero | AV10070001 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | MHz Crystal |
| Taajuus | 10MHz |
| Taajuusvakavuus | ±50ppm |
| Taajuusoleranssi | ±20ppm |
| Kuormituskapasiteetti | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttötapa | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 4-SMD, No Lead |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.035" (0.90mm) |
Valmistaja: Skyworks Solutions Inc.
Kuvaus: ATTENUATOR HIP3 1.7-2GHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Skyworks Solutions Inc.
Kuvaus: ATTENUATOR HIP3 0.70-1GHZ 8-SOIC
Varastossa: 0