| Osa numero | SCW-SC3LF-100R-F |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Vastus (Ohmit) | 100 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 3W |
| Sävellys | Thick Film |
| ominaisuudet | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Lämpötilan kerroin | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Pakkaus / kotelo | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.035" (0.89mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 1 OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 2.7 OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 10 OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 15 OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 24 OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 250 OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 500 OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 1K OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 1.5K OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 100 OHM 3W 2512 WIDE
Varastossa: 0