| Osa numero | OARSXPR005FLF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Vastus (Ohmit) | 0.005 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 5W |
| Sävellys | Metal Element |
| ominaisuudet | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety |
| Lämpötilan kerroin | ±40ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 160°C |
| Pakkaus / kotelo | Strip, C Bend |
| Toimittajan laitepaketti | Strip |
| Koko / ulottuvuus | 0.447" L x 0.250" W (11.35mm x 6.35mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.180" (4.57mm) |
| Loppujen määrä | 4 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.001 OHM 1% 5W STRIP
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.002 OHM 1% 5W STRIP
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.005 OHM 1% 5W STRIP
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.02 OHM 1% 5W STRIP
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.025 OHM 1% 5W STRIP
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.01 OHM 1% 5W STRIP
Varastossa: 0