| Osa numero | LR1206-R05FW |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Vastus (Ohmit) | 0.05 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 0.5W, 1/2W |
| Sävellys | Thick Film |
| ominaisuudet | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Lämpötilan kerroin | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1206 |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.031" (0.80mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: TT Electronics/Welwyn
Kuvaus: RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/Welwyn
Kuvaus: RES SMD 0.04 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/Welwyn
Kuvaus: RES SMD 0.05 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/Welwyn
Kuvaus: RES SMD 0.07 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Crydom Co.
Kuvaus: RELAY SSR 25A 480VAC AC OUT PCB
Varastossa: 33
Valmistaja: Crydom Co.
Kuvaus: RELAY SSR 25A 480VAC AC OUT PCB
Varastossa: 28
Valmistaja: Crydom Co.
Kuvaus: PCB SSR 480VAC/40A DC IN TP RN
Varastossa: 0
Valmistaja: Crydom Co.
Kuvaus: RELAY SSR 40A 480VAC AC OUT PCB
Varastossa: 0
Valmistaja: Crydom Co.
Kuvaus: RELAY SSR 40A 480VAC AC OUT PCB
Varastossa: 0
Valmistaja: Crydom Co.
Kuvaus: PCB SSR 480VAC/25A DC IN TP ZC
Varastossa: 0