| Osa numero | HM77-20005LFTR |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 1.75µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 10.9A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 6.9 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.725" L x 0.587" W (18.42mm x 14.90mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.360" (9.14mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.01UH 3.4A 12.5 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 16.2UH 2.7A 63 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 58.1UH 1.3A 290 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 192UH 900MA 560 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 383UH 720MA 862 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 910NH 13.3A 5.7 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.32UH 11.5A 5.7 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 4.9UH 7.8A 12.4 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 9UH 5.5A 22.3 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 29.1UH 2.7A 85 MOHM
Varastossa: 0