| Osa numero | HM71-50220LFTR |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 22µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 3.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 7A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 47 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.280" (7.11mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.2A 230 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 22UH 800MA 370 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 100UH 300MA 1.27 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 220UH 200MA 2.65 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1MH 70MA 13.8 MOHM SMD
Varastossa: 0