| Osa numero | HM55-321R0LF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 1µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 40A |
| Nykyinen - kylläisyys | 56A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.25 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 155°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.532" L x 0.532" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.492" (12.50mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 400NH 20A 1 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 400NH 15A 1.75 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 430NH 18A 0.77 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 950NH 22.5A 1.28 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.38UH 15A 2.26 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 790NH 27A 1.2 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 280NH 30A 0.72 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 500NH 40A 0.9 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.4UH 35A 0.98 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 3UH 21A 2.6 MOHM TH
Varastossa: 0